Drop-tiimi

Me Drop-altaan myynnissä ja kehityksessä haluamme tehdä kaikkemme, jotta mahdollisimman moni pääsee nautiskelemaan markkinoiden upeimpaan ulkoaltaaseen. Ota viipymättä yhteyttä, mikäli olet kiinnostunut hankkimaan Drop-altaan, haluat kysyä neuvoa siihen liittyen tai olet kiinnostunut yhteistyöstä.

Myynti & asiakaspalvelu

010 339 1900  I  drop@drop.fi

SHOWROOM
Linnankatu 35 a
20100 Turku

Arttu Rantala, Dropin myymäläpäällikkö

Arttu Rantala

Myymäläpäällikkö

arttu.rantala@drop.fi

Tuomas Hellsten, Dropin myyntikoordinaattori

Tuomas Hellsten

Myyntikoordinaattori

tuomas.hellsten@drop.fi

Myyntikoordinaattori Lauri Saarinen

Lauri Saarinen

Myyntikoordinaattori

lauri.saarinen@drop.fi

Erik Wargh

Erik Wargh

Myyntikoordinaattori

erik.wargh@drop.fi

Henri Alho

Henri Alho

Myyntikoordinaattori

henri.alho@drop.fi

Hallinto

Sami Knuutila toimitusjohtaja

Sami Knuutila

Toimitusjohtaja

sami.knuutila@drop.fi

Nikolai Ruola

Nikolai Ruola

Tuotekehitys

p. 010 339 1902
nikolai@drop.fi

Teemu Kähkönen, Dropin ostopäällikkö

Teemu Kähkönen

Ostopäällikkö

p. 010 339 1904
teemu.kahkonen@drop.fi

Vilma Kölhi, Dropin markkinointikoordinaattori

Vilma Kölhi

Markkinointikoordinaattori

p. 010 339 1905
vilma.kolhi@drop.fi

Hallitus

Ville Skogberg

Nikolai Ruola

Anssi Kiviranta

Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä puhelimitse suoraan myyntipalveluumme tai lähettää viestin oheisella kaavakkeella. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiisi.

Drop valkoinen logo

Myyntipalvelumme on auki maanantaista perjantaihin kello 10-16 ja sopimuksen mukaan.

p. 010 339 1900
drop@drop.fi

Drop on Kauppalehden Menestyjä vuodelta 2017

Ota yhteyttä