Drop-tiimi

Me Drop-altaan myynnissä ja kehityksessä haluamme tehdä kaikkemme, jotta mahdollisimman moni pääsee nautiskelemaan markkinoiden upeimpaan ulkoaltaaseen. Ota viipymättä yhteyttä, mikäli olet kiinnostunut hankkimaan Drop-altaan, haluat kysyä neuvoa siihen liittyen tai olet kiinnostunut yhteistyöstä.

Sami Knuutila

Toimitusjohtaja

p. 010 339 1901
sami.knuutila@drop.fi

Jesse Teleni

Myyntipäällikkö

p. 010 339 1900
jesse.teleni@drop.fi

Erik Wargh

Myyntikoordinaattori

p. 010 339 1900
drop@drop.fi

Nikolai Ruola

Tuotekehitys

p. 010 339 1902
nikolai@drop.fi

Anssi Kiviranta

Yrittäjä

p. 050-3130611
anssi@drop.fi

Lauri 3

Lauri Saarinen

Myyntikoordinaattori

p. 010 339 1900
lauri.saarinen@drop.fi

Tuomas Hellsten

Myyntiassistentti

p. 010 339 1900
tuomas.hellsten@drop.fi

Arttu Rantala

Myyntikoordinaattori

p. 010 339 1900
arttu.rantala@drop.fi

Yhteystiedot

Voit olla yhteydessä puhelimitse suoraan myyntipalveluumme tai lähettää viestin oheisella kaavakkeella. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiisi.

Myyntipalvelumme on auki maanantaista perjantaihin kello 10-16 ja sopimuksen mukaan.

p. 010 339 1900
drop@drop.fi

Ota yhteyttä